Pomysł:))))

Dziś kleiłam kilkanaście balonów ;)) ze sznurka:)) i wpadłam na świetny pomysł!! od razu dzielę się z Wami nim. Bo sama taką bombkę jutro wykonam:))))) Pamiętacie słoiki z zamkniętymi wspomnieniami?????? 

A więc mam propozycję aby każdy z nas wykonał bombkę ze sznurka:)) 

wyciął w niej okienko i wstawił skrawek jego dobrych wspomnień z tego roku:)) np muszelki, wspomnienie wczasów nad morzem itp:))

dokładamy kartkę z rokiem 2012 !! i co roku wieszamy taką bombkę na choince, jak się uda tworzymy kolekcję:)) następna za rok 2013 , a może pamiętacie 2011?? i macie pamiątki?? spojrzymy na swoją choinkę w święta i możemy gościom opowiadać naszą historię, nasze przygody lub ważne momenty w życiu!! np narodziny dziecka z datą i mały wózeczek , lub smoczek itp;))) co Wy na to??????? czas zamknięty w bombce:)) nasze wspomnienia a może marzenia??

Bombka musi być wykonana na małym baloniku:))  odwiedźcie sklep wędliniarski jak macie taki:))
tam tanio zakupicie sznurek. Pamiętajcie aby dobrze nasączyć go!!!

Błędy popełniane przy owijaniu balona:
-wrzucanie całej szpuli sznurka do kleju!!
- balon ze sznurkiem musi dobrze wyschnąć!! u mnie z 12 h schnie
- nie rozcieńczamy kleju!!!

Wskazówki:
- wykonałam dla Was kurs jak wykonać bombkę ale mam poprawkę:)) wprawiłam się i podzielę się moją techniką z Wami:

http://aniainspiruje.blogspot.com/search/label/bombka%20ze%20sznurka

zmieniłam sposób klejenia:)
teraz wlewam klej do miski i moczę w nim ręce, po czym przeciągam klejem sznurek , nasączam go mocno, moje kule tak powstałe , są tak mocne że ciężko jest wyciąć okienko:)) można mocować w nich ciężkie przedmioty;)))

- możecie do miski z wlanym klejem wlać pigment :)) takie jak używam w kursie malowanie

http://aniainspiruje.blogspot.com/search/label/malowanie

Mam dla Was propozycję:)) Jeżeli się zgodzicie i wykonacie takie bombki , zrobimy z nich naszą wirtualną świąteczną choinkę!! a najciekawszą pracę nagrodzę:))) wszystkie bombki pokażę na moim blogu z linkami do Was:))  co Wy na to???? będzie fajna zabawa i pierwsza seria świątecznych bombek powstanie:

ROK 2012 zamknięty w świątecznej bombce:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>