Ania maluje :)

A co ja dziś robiłam??;)) a bawiłam się w kolorowanie rurek:,tak aby odpocząć)) Przetestowałam dla Was 4 rodzaje „barwników”do rurek , abyśmy mogły zimową porą nadal pracować:) Jestem zadowolona z 2 materiałów.Jutro wykorzystam te rurki do pracy a w weekend zobaczycie filmik o malowaniu;) oraz o moich uwagach dotyczących tych materiałów :) W filmiku dla osób początkujących szybki kursik : rurka:))i wiele wskazówek. W sieci jest wiele stron i kursów na ten temat, ale piszecie do mnie, więc postanowiłam nakręcić dla Was filmik. Zdjęcia i opisy nie są dla wszystkich zrozumiałe.
UWAGA:)))
Jestem nie doświadczona w tym temacie:)) na temat spray i lakierobejcy wiem wszystko po 2 latach stosowania:)) Tu testuję i podzielę się z Wami swoimi wrażeniami z pracy :))

Część rurek jest jeszcze mokra:)) i dlatego jest dwukolorowa. Powiem szczerze uzyskałam kolory soczyste i takie jak chciałam:)))

Pozdrawiam i widzimy się w weekend;))) buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>